Optional sidebar menu
Social media
Contact information
Address

5th Avenue, New York - United States

Email

hello@webpixels.ro

Phone

+10 724 1234 567

Objavte tajomstvo oddychu a regenerácie. Zažite súkromný relax vo vírivke alebo saunách. Buďte zdravší po pohybovej terapii a odbornej masáži.

Spa etiketa

 

Health spa je miestom oddychu, relaxu, kde posilníte telo i ducha. Návštevníci vstupujú do wellness na vlastné riziko, zariadenie je súkromné, pred vstupom odporúčame poradiť sa s lekárom.

 

Čistota

Pred každým vstupom do vírivky, sauny a pred masážou je návštevník povinný sa osprchovať z hygienických a zdravotných dôvodov. Do sáun sa nenosia plavky a šperky, sedí sa na plachte. Dokonalé prekrvenie organizmu sa dosiahne v priebehu 10-15 minút. Potom sa osprchujte studenou vodou, a to tak dlho, kým nemáte pocit chladu. Telo osušte a doprajte si oddych v odpočivárni. Tento postup opakujte podľa vašej kondície, odporúčame však trikrát.

Pitný režim

Aby ste predišli dehydratácii, po saunovaní nezabudnite na dostatočný prísun tekutín.

Bezpečnosť

V priestoroch health spa je zakázané presúvať akékoľvek zariadenie vrátane sviečok, vstup so sklenenými pohármi je možný len v oddychovej zóne. V miestnosti,  kde sa nachádza sauna a jacuzzi je zakázané používanie akéhokoľvek skla. Do wellness je zakázané nosiť si so sebou vlastné nápoje a jedlo. Prevádzkovateľ nezodpovedá za osobné veci stratené v areáli.

Zrušenie objednávky

V prípade zrušenia, alebo zmeny akejkoľvek objednávky upozornite včas telefonicky na čísle +421 910 909 693 Storno poplatok v deň rezervácie je 50% z ceny.

Zákaz vstupu

Vstup do wellness môže byť odopretý osobám, ktorých návšteva by mohla dokázateľne narušiť poriadok, bezpečnosť, čistotu spa a ich chovanie je v rozpore s mravnými a spoločenskými zásadami. V health spa je zakázané spôsobovať nadmerný hluk. Do wellness nemajú prístup osoby, ktoré trpia akoukoľvek chorobou ohrozujúcou zdravie ostatných návštevníkov.

Pokuta

Za znečistenie jacuzzi a akékoľvek porušenie týchto bodov si health spa má právo účtovať pokutu až do výšky 199€. Bol/a som poučený/á o zásadách správneho saunovania, tiež o správnom používaní wellness zariadení.

 

Za pochopenie ďakujem! Vážim si  Vašu dôveru a snažím sa zlepšovať služby.