Optional sidebar menu
Social media
Contact information
Address

5th Avenue, New York - United States

Email

hello@webpixels.ro

Phone

+10 724 1234 567

Objavte tajomstvo oddychu a regenerácie. Zažite súkromný relax vo vírivke alebo saunách. Buďte zdravší po pohybovej terapii a odbornej masáži.

Fyziotrénig

Fyziotréning je ušitý na mieru podľa špeciálnych potrieb, stavu  a cieľov zákazníka. Ideálne riešenie zdravého pohybu pod dohľadom odborníka. Na hodine sa terapeut  venuje iba Vám, čiže žiaden stres nehrozí.

Ideálna voľba pri prevencii porúch pohybového aparátu. Naučíte sa technicky správne prevedenie cvikov, tým nielen predídete bolesti, ale z dlhodobého hľadiska bolesť aj vyliečite. Odstránením starých chybných nefunkčných pohybov sa budete cítiť vitálne a bez bolesti. Posilníte ochabnuté a uvoľníte stuhnuté svaly. Taktiež sa zoznámite s cvikmi na dôležitý hlboký stabilizačný systém.

Na začiatku sa zameriavame na správne dýchanie, aktiváciu bránice a odstránenie svalových dysbalancií. Naštartujte si organizmus. Buďte zdraví a plní energie. Ak už potrebujete schudnúť,  spevniť svalový korzet, alebo odstrániť bolesť je nevyhnutné začať práve cvičením v správnych pohybových vzoroch pod odborným vedením. Vždy sa však na bolesť odporúčame pozrieť komplexne. Z dlhodobého hľadiska je nevyhnutné si vytvoriť návyk pravidelného, zdravého pohybu.