Optional sidebar menu
Social media
Contact information
Address

5th Avenue, New York - United States

Email

hello@webpixels.ro

Phone

+10 724 1234 567

Objavte tajomstvo oddychu a regenerácie. Zažite súkromný relax vo vírivke alebo saunách. Buďte zdravší po pohybovej terapii a odbornej masáži.

Diagnostika pohybového systému

Odporúčam absolvovať pri bolestiach, po operáciách aj ako prevenciu. Ak sa chcete dozvedieť príčinu Vašich pohybových ťažkostí, zdroj bolestí pri práci, alebo športe. Prípadne potrebujete zlepšiť športový výkon a dozvedieť sa viac o Vašom správnom fungovaní pohybového systému.

Čo môžete očakávať:

Pozostáva z anamnézy t.j. úvodného rozhovoru, špeciálnych pohybových testov a zhodnotenia funkčného stavu kostrovo svalového systému. Fyzioterapeut vyšetruje a hodnotí najčastejšie držanie tela, oslabené a skrátene svaly, hypermobilitu, asymetriu štruktúr, správne prevedenie pohybov. Testuje funkciu hlbokého stabilizačného systému a zároveň správne dýchanie. Zaberie Vám to približne hodinku voľného času.

Čo získate:

Zistíte príčinu vašich bolestí a stav pohybového systému. Naučíte sa ako si nepreťažovať a šetriť organizmus pri práci, športe a vhodnú kompenzáciu.    

Odporúčam po diagnostike absolvovať individuálny fyziotréning, počas ktorého sa naučíte správne dýchať a zapájať hlboký stabilizačný systém. Jednotlivé uvoľňujúce, posilňujúce a strečingové cviky vhodné priamo pre Vás. Najdôležitejšia je technika prevedeného cviku v správnom pohybovom vzorci, ktorú si osvojíte na individuálnych hodinách. Prevedenie cvičení tak nebude pre Vás problém ani v domácom prostredí, alebo počas pauzy v práci. Teším sa na Vás.